OGÓLNOPOLSKI I MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

16 marca 2018 roku na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbył się konkurs matematyczny, w którym uczennica naszej szkoły Anna Ledworowska dostała się do finału!

14 kwietnia 2018 roku w koronowskim LO odbyła XII edycja Międzypowiatowego Konkursu Matematyczno-Fizycznego. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z Tucholi, Więcborka, Solca Kujawskiego, Nakła i  Koronowa. Młodzież rozwiązywała przez dwie godziny test, który składał się z części matematycznej oraz fizycznej. Reprezentantkami naszej szkoły były: Anna Ledworowska, Magda Jedlińska oraz Katarzyna Marchlewicz, które doszły do etapu finałowego. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki: p. E.Gabryelska i p. P.Baran oraz n-l fizyki p. Ł.Pieczka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!