AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA
Pierwszaki w akcji! Najpierw wspólnie zadbaliśmy o naszą planetę, biorąc udział w Akcji Sprzątania Świata, a później czekała nas nagroda – integracyjne ognisko! Było trochę pracy, dużo śmiechu i mnóstwo dobrej energii.
Pierwszaki w akcji! Najpierw wspólnie zadbaliśmy o naszą planetę, biorąc udział w Akcji Sprzątania Świata, a później czekała nas nagroda – integracyjne ognisko! Było trochę pracy, dużo śmiechu i mnóstwo dobrej energii.
Pierwszy dzień jesieni (23.09) spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze! Wspólne ognisko to nie tylko pieczenie kiełbasek i ciepło płomieni, ale przede wszystkim czas rozmów, śmiechu i integracji.