SUKCES LENY W KONKURSIE SU „ZAGRAJMY O ZDROWIE”
Podczas tegorocznego Rajdu Korczaka poznaliśmy laureata wyjątkowego konkursu zorganizowanego przez nasz Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczestników było stworzenie autorskiej gry planszowej pod hasłem „Zagrajmy o zdrowie”. Kreatywność naszych uczniów jak zwykle przeszła najśmielsze oczekiwania, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Z wielką radością ogłaszamy, że pierwsze miejsce zdobyła Lena Gregorczyk. Warto dodać, że podczas rajdu można […]




