Czas wigilii

Jak każdego roku każda  klasa obchodziła w naszej szkole wigilię. Po spędzeniu czasu w miłym gronie klasowym, oraz po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie świątecznych życzeń, odbyła się na sali gimnastycznej krótka inscenizacja, którą przygotowała klasa I A, wraz z wychowawcą – Sławomirem Śmieliński i księdzem – Marcinem Benkiem. Na początku dyrektor LO – Małgorzata Mucha złożyła serdeczne życzenia świąteczne wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły. Po przemówieniu Pani dyrekor, Anna Gębala – przedstawicielka harcestwa, przekazała jak każdego roku swiateło nadziei. Następnie przedstawione zostały wiersze recytowane przez uczniów oraz każda z klas przystąpiła do zaśpiewania świątecznych piosenek i kolęd, które zostały wykonane w dwóch językach: polskim i angielskim. Według jury najlepiej zaprezentowali się uczniowie klasy III A – wykonując utwór zespołu Wham – Last Christmas.

Wesołych Świąt !!!