DRZWI OTWARTE 2011

W ostatni piątek marca po raz kolejny otworzyliśmy drzwi naszej szkoły uczniom gimnazjów, którzy planują po teście gimnazjalnym rozwijać swoją edukację właśnie w naszym LO.

Od godziny 11.00  gimnazjaliści mogli “podpatrzeć” życie naszej szkoły. Pierwszym etapem była rozmowa z panią dyrektor Małgorzatą Muchą oraz przewodniczącą szkoły – Angeliką Sosnowską o kierunkach edukacji jakie proponuje nasza szkoła. Później uczniowie zostali oprowadzeni po całym budynku szkoły. Zobaczyli m.in pokazy fizyczne, chemiczne, a także biologiczne, dowiedzieli się o wolontariacie AMICUS oraz współpracy ze Strażą Graniczą. Funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zaprezentowali gimnazjalistom pracę robotów, pokaz z wyszkolonymi psami tropiącymi, a także zorganizowali konkurs strzelecki.  W sali komputerowej można było zobaczyć kilka filmów prezentujących życie naszej szkoły. W czasie wolnym uczniowie chętnie oglądali turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców (o turnieju wkrótce więcej informacji).

Oto obszerna fotorelacja z tego wydarzenia:

Pokazy z fizyki

Pokazy z chemii

Pokazy z biologii

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

AMICUS i inne

Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców