Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2021 roku młodzież wraz z Gronem Pedagogicznym świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nastąpiło ślubowanie uczniów klas mundurowych oraz mianowanie na stopień kadeta i starszego kadeta przez dyrektora szkoły Panią Annę Skibę, wicestarostę powiatu sępoleńskiego Pana Andrzeja Maracha. Następnie wręczono nagrody za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie pod hasłem: „Spotkajmy się w mieście”. Nagrody wręczył Pan Marek Grosz- architekt koordynator województwa kujawsko-pomorskiego. Nagrodzeni uczestnicy konkursu to: Aleksandra Szweda, Amelia Koniec, Lidia Żerdzińska, Weronika Kozielecka, Małgorzata Pankau.  Tradycyjnie tego dnia ogłoszono skład nowego Samorządu Uczniowskiego, którego przewodniczącym został uczeń klasy II – Bartłomiej Zaręba, natomiast opiekunem została pani Magdalena Turzyńska. Zapraszamy na poniższą fotorelację z uroczystości.