DZIEŃ INTEGRACJI

1 czerwca klasa 1b udowodniła, że Dzień Dziecka świętują nie tylko maluchy. W licealistach wciąż drzemie mnóstwo dziecięcej radości i energii!

Były gry i zabawy zespołowe, a po aktywnym wypoczynku przyszedł czas na tradycyjne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem! Taki dzień to idealna okazja, żeby jeszcze lepiej się poznać i po prostu ze sobą pobyć.

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta” – Mały Książę.