I ETAP KONKURSU “Moja szkolna tapeta”

Konkurs informatyczny „Moja Szkolna Tapeta” skierowany jest do wszystkich uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych, które korzystają z bezpłatnego programu szkolnaTapeta.pl
W naszej szkole do konkursu przystąpili uczniowie klasy pierwszej.

Zadaniem ucznia było samodzielne przygotowanie grafiki komputerowej (tapety) w dowolnie wybranym programie graficznym. Wymieniona grafika powinna przedstawiać wybrany temat według ustalonej kategorii, uznany przez ucznia za istotny – wart rozpowszechnienia. W tajnym głosowaniu uczniowie ocenili prace konkursowe.

Wyniki I etapu konkursu są następujące

Kategoria I : „Ważna dla mnie kampania społeczna” – Rebeka Bogacka
tapeta Rebeka Bogacka wykluczenie społeczne napis

Kategoria II : „Tapeta komputerowa mojej szkoły” – Natalia Supieta
Natalia Supieta 1B, tapeta na konkurs

Kategoria III : „Ważne dla mnie polskie święto Państwowe (narodowe)” – Jakub Kriese
BEZ WĄTPIENIA  ZWYCIĘSKA TAPETA jakub kriese

Dnia 1 maja 2014 (od razu) nastąpi przejście do III etapu – FINAŁOWEGO.

GŁOSOWANIE INTERNETOWE – „Zwycięzcy PUBLICZNOŚCI” (po 1 w każdej z kategorii):

-termin oddawania głosów: od dnia 1.05.2014 do 14.05.2014 / do godziny 23:59):

-start: 1 maja

-na stronie www.facebook.pl/szkolna.tapeta (zostaną udostępnione 3 “Albumy” z pracami konkursowymi, które odzwierciadlają 3 kategorie konkursowe w ogólnopolskim konkursie “Moja Szkolna Tapeta”)
-zasady: 1 polubienie\like=1 pkt.
-można zagłosować na dowolną liczbę prac konkursowych,
-w danej kategorii wygrywa ta praca konkursowa, która zbierze największą liczbą polubieni/like’ów.

GŁOSOWANIE JURY – „Zwycięzcy JURY” (po 1 w każdej z kategorii):

-przypominamy, że niezależnie od głosowania internetowego w tym samym okresie nastąpi zgromadzenie JURY pod przewodnictwem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, które wyłoni „Zwycięzców JURY”.
szkolnaTapeta.pl - konkurs (1200x696)-VOTE