II Powiatowy konkurs Wiedzy o Zdrowiu

7 lutego 2012r. w naszej szkole odbył się powiatowy etap II Regionalnego Konkursu WIEDZY O ZDROWIU.
Pod opieką pedagoga szkolnego mgr Jolanty Konitzer zwyciężczynie etapu szkolnego – Klaudia Krasicka z klasy I a i Kasia Malczewska z klasy I b, rozwiązywały test sprawdzający ich wiedzę na temat zdrowia. O tym, czy się zakwalifikują do etapu wojewódzkiego, dowiemy się wkrótce. Konkurs wiedzy o zdrowiu organizowany jest przez kujawsko-pomorski urząd marszałkowski a partnerami są samorządy powiatowe, których zadaniem jest organizacja drugiego etapu rywalizacji.

Osoby, które zakwalifikują się do etapu wojewódzkiego konkursu, mają prawo uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych. Warsztaty te przygotowują uczniów do ostatniego etapu konkursu. Odbędą się w dniach 11-12 marca 2012 r. na terenie Centrum Onkologii w Bydgoszczy im. prof. Franciszka Łukaszczyka oraz Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Opracowała: Jolanta Konitzer