2 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Inowrocławiu odbyły się finały Wojewódzkiej Licealiady Lekkoatletycznej, a nasi reprezentanci wracają z tarczą i fantastycznymi wynikami!
Mateusz Paterek zaprezentował się po mistrzowsku! W pięknym stylu wywalczył tytuł mistrza województwa w skoku wzwyż, bezkonkurencyjnie pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 180 cm!
Powody do dumy dał nam również uczeń klasy II, Bartosz Kienast! W zaciętej rywalizacji wywalczył wysokie, V miejsce w skoku w dal.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych

