Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż 2014

21 marca dzień młodzieży w naszej szkole obchodziliśmy na sportowo. Tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż oraz zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na najpopularniejszego sportowca szkoły.
W tym roku do rywalizacji skoku wzwyż przystąpiło 11 zawodniczek i 7 zawodników. Mimo iż nie został „pobity” rekord szkoły, to zawody były emocjonujące a poziom wysoki i wyrównany. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ubiegłoroczna rekordzistka szkoły Marta Gutowicz kl. IIIa z wynikiem 140 cm. na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Myszkowska kl. IIb – 135 cm, trzecie miejsce wywalczyła Marta Tesmer kl IIIa – 130 cm. Wśród chłopców mistrzem szkoły okazał się Bartłomiej Pankanin kl. IIIb z rezultatem 170 cm. wicemistrzem został Kamil Krawczyk kl Ia – 165 cm, miejsce trzecie po dogrywce z Kamilem Marachem wywalczył Damian Niemczewski kl. IIb -165 ( w dogrywce 170 cm).

PLEBISCY:
Nauczyciele wychowania fizycznego wyłonili 9 najlepszych sportowców, którzy głosami społeczności uczniowskiej walczyli o miano najpopularniejszego sportowca szkoły. Po ukończonych zawodach zostały ogłoszone wyniki a 5-ciu pierwszych sportowców zostało nagrodzonych przez Panią dyrektor dyplomem i książką.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1. MARCIN NOWAK – 316 pkt.
Reprezentant szkoły w piłce siatkowej oraz indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych. Czołowy zawodnik piłki nożnej Gromu Więcbork.
2. KAMIL MARACH – 307 pkt.
Zawodnik MLKS Krajna Sępólno. Mistrz Polski Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem. Reprezentant szkoły w piłce siatkowej, osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych.
3. KRYSTIAN LURKA – 256 pkt.
Reprezentant szkoły w piłce siatkowej oraz indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. Udział w Biegu Pamięci Karolewo-Więcbork. Krystian osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych, jest instruktorem fitnessu, specjalistą żywienia i suplementacji oraz współorganizatorem zajęć cross fit.
4. MONIKA OBARA – 241 pkt.
Czołowa reprezentantka drużyny siatkówki dziewcząt. I miejsce
w zawodach powiatowych, VI miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce siatkowej. Monika osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych.
5. KRYSTIAN DRABER – 230 pkt.
Reprezentant szkoły w piłce siatkowej, czołowy zawodnik piłki nożnej Gwiazda Sypniewo.
6. JOANNA SŁOMA – 182 pkt.
Czołowa reprezentantka drużyny siatkówki dziewcząt. I miejsce w zawodach powiatowych, VI miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce siatkowej. Joanna osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych.
7. ANGELIKA PASZYLK – 177 pkt.
Reprezentantka szkoły w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Angelika osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych.
8. SYLWIA WIESIOŁEK – 145 pkt.
w zawodach powiatowych, VI miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce siatkowej.
9. DOMINIKA SŁUPIKOWSKA – 143 pkt.
Reprezentantka szkoły w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. Udział w Biegu Pamięci Karolewo-Więcbork. Dominika osiąga wysokie wyniki w sprawdzianach sportowych.