Nasze Liceum wśród wyróżnionych szkół

Z okazji Święta Województwa Kujawsko – pomorskiego dnia 4 czerwca 2012 r. w bydgoskim ratuszu odbyła uroczysta XII sesja sejmiku województwa. W katedrze bydgoskiej została odprawiona msza św. w intencji mieszkańców regionu

Podczas tej sesji zostały wręczone Nagrody Województwa Kujawsko-Pomorskiego Stella Copernicana Cuiaviae et Pomeraniae, przyznane uchwałą sejmiku trzem kujawsko-pomorskim diecezjom: bydgoskiej, włocławskiej i toruńskiej.

Marszałek Piotr Całbecki i przewodnicząca sejmiku Dorota Jakuta wręczyli insygnia województwa przedstawicielom pięciu placówek edukacyjnych z regionu. Wśród wyróżnionych znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku. Nagrodę odebrali uczniowie: Sandra Obara, Mikołaj Grochowski i Dyrektor Szkoły – Anna Skiba.