Pożegnanie Klas Trzecich 2015r.

kl3.5kl3.4kl3.3kl3.2kl3.1

Dnia 24 kwietnia 2015 roku pożegnaliśmy uczniów z rocznika 1996. W życiu całej społeczności szkolnej ten dzień jest wyjątkowy. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu zwracając się do rodziców, nauczycieli oraz szczególnie absolwentów wskazywała na wartość wykształcenia i edukacji dla każdego człowieka, wskazywała, że „prawdziwej mądrości uczymy się przez całe życie”. Najlepszym uczniom wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom listy gratulacyjne.

Najlepsi uczniowie to:

Anna Kreczmańska – osiągnęła wynik  5,24

Anna Zygowska – 4,88

Krzysztof Kabat – 4,82

Dominika Słoma – 4,80

Anna Kreczmańska z rąk przewodniczącej Rady Rodziców – pani Małgorzaty Balcerowicz odebrała nagrodę dla najlepszego absolwenta – 2015 r.

Klasy drugie pożegnały swoich kolegów – przedstawiły: “Galę rozdania Ogólniaków”. Uczniowie klas trzecich zostali nagrodzeni wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach, symbolicznymi szarfami i dyplomami. Więcej informacji wkrótce w kolejnym wydaniu TV Korczaka.