W dniach, 21-22 maja, nasza szkoła stała się miejscem ważnych rozmów o bezpieczeństwie i wzajemnym szacunku. W ramach cyklu warsztatów profilaktycznych pod hasłem „Przemoc odbierze Ci moc”, gościliśmy ekspertów z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce.
W zajęciach wzięły udział cztery klasy. Podczas intensywnych, trzygodzinnych spotkań uczniowie nie tylko analizowali mechanizmy przeciwdziałania przemocy, ale przede wszystkim uczyli się, jak budować zdrowe i oparte na empatii relacje rówieśnicze.
Realizacja tego projektu była możliwa dzięki wsparciu Centrum Usług Społecznych w Więcborku. Dziękujemy za dofinansowanie działań w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi, przemocy i narkomanii oraz za wspólne dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan naszej młodzieży

