Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 1 września w całej Polsce rozpoczął się rok szkolny 2011/2012. Cała społeczność uczniowska zebrała się w sali gimnastycznej w naszym liceum, aby po przerwie wakacyjnej znów zobaczyć nauczycieli i rówieśników. Z tej okazji w szkole gościliśmy starostę powiatu sępoleńskiego Tomasza Cyganka, wicestarostę Henryka Pawlinę, dyrektor wydziału edukacji Gabrielę Malczewską , przewodniczącą rady rodziców Brygidę Brząkała oraz najlepszą tegoroczną maturzystkę – Paulinę Borysionek. Nie zabrakło także zmian – nowym dyrektorem naszej placówki została pani Anna Skiba, która zastąpiła panią Małgorzatę Muchę, a do grona pedagogicznego dołączyło dwóch nowych nauczycieli. Na koniec uroczystości uczniowie pierwszych klas składali ślubowanie oraz zostali przydzieleni do odpowiednich wychowawców. Wszyscy opuścili salę z nadzieją, że nowy rok szkolny będzie równie owocny i udany jak poprzedni.