Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Nauczycieli, uczniów i przybyłych gości na uroczystym apelu powitała dyrektor szkoły pani Anna Skiba. W inauguracji uczestniczyli goście: przewodnicząca Rady Rodziców pani Jadwiga Wrzeszcz i Vicestarosta Sępoleński pan Andrzej Marach. Na apelu rozpoczynającym rok szkolny tradycyjnie już Rada Rodziców przyznaje nagrodę finansową dla najlepszego maturzysty. W roku 2016 najwyższy średni wynik z wszystkich egzaminów maturalnych osiągnęła absolwentka Nina Śmielińska.

Na inauguracji szczególnie ciepło witani są pierwszoklasiści, którzy złożyli przed Sztandarem Szkoły ślubowanie. Wychowawcami klas pierwszych w tym roku są pani Ewa Janicka i pan Mateusz Łański.

Redaktorzy strony www. lowiecbork  życzą wszystkim (nauczycielom i uczniom) sukcesów w nowym roku szkolnym.

Fotorelacja poniżej…