ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Inauguracja nowego roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 roku

według następującego harmonogramu:

KLASY PIERWSZE WCHODZĄ DO BUDYNKU PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ

Klasa IA– godz. 10.00 (klasa geografii na pierwszym piętrze)- wychowawca A. Kiedos

(Domek Igor, Drzewiecki Adrian, Dziamecka Julia, Głosek Julia, Grzeca Magdalena, Kienast Monika, Kozielecka Weronika, Malczewska Paulina, Muszyńska Aleksandra, Osowski Jakub, Paterek Mikołaj, Raźna Julia, Rygielska Natalia, Słoma Patrycja, Stypa Kacper, Szweda Aleksandra, Tokarz Kamil, Tram Amelia, Trzósło Kamila, Wirkus Laura, Wiśniewska Maja, Wójtowicz Wiktoria, Zaręba Bartłomiej).

Klasa IB– godz. 10.15 (klasa języka polskiego na parterze)- wychowawca B. Wojtasik

(Antczak Sandra, Biedrzycka Wiktoria, Budzowska Jagoda, Chmielewska Martyna, Feder Weronika, Grzegorczyk Franciszek, Górniak Julianna, Has Fabian, Kabatek Ariadna, Kliszewski Miłosz, Kozioł Martyna, Kuchlewska Wiktoria, Kujoth Natalia, Kuszewski Albert, Łaszczyk Weronika, Myszkowska Zofia, Piątkowska Aleksandra, Skórcz Lidia, Słupikowski Marcel, Stachowicz Julia, Stolarska Magdalena, Woźniak Fabian, Zabrocka Marta, Mazur Martyna, Brożek  Łukasz, Has Michał, Nowak Filip, Pryk Kamil, Tucholska Emilia).

KLASY DRUGIE WCHODZĄ DO BUDYNKU PRZEZ PIWNICĘ SZKOŁY

Klasa IIA– godz. 10.30 (klasa fizyki na pierwszym piętrze)

Klasa IIB– godz. 10.45 (klasa historii na parterze)

Klasa IIC– godz. 11.00 (klasa matematyki na pierwszym piętrze)

Klasa IID– godz. 11.15 (klasa języka polskiego nr 2 na parterze)

KLASY TRZECIE WCHODZĄ DO BUDYNKU OD STRONY BOISKA/PARKINGU

Klasa IIIA– godz. 10.15 (klasa chemii na pierwszym piętrze)

Klasa IIIB– godz. 11.30 (klasa chemii na pierwszym piętrze).

Przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego, konieczności posiadania maseczki, dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku oraz posiadaniu własnych przyborów piśmienniczych. Plan zajęć zostanie przekazany przez wychowawcę podczas spotkania w klasie.

Do zobaczenia ☺