Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28 listopada 2017 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów.
W uroczystości udział wzięli m.in.: Dyrektor Generalny Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego – p. Paulina Wenderlich, Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – p. Zbigniew Ostrowski, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty – p. Marek Gralik, Starosta Bydgoski – p. Wojciech Porzych, Wicestarosta Sępoleński – p. Andrzej Marach, Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy – p. Adam Soroko, stypendyści Prezesa Rady Ministrów, dyrektorzy szkół,  nauczyciele oraz rodzice wyróżnionych uczniów.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Aleksandra Wójcicka- uczennica naszego liceum, która w roku szkolnym 2016/2017 uzyskała średnią ocen 5,22.
Zapraszamy do poniższej fotorelacji!