Sukces Krzysztofa i Szymona we Włocławku

Uczniowie klas mundurowych Krzysztof Golec i Szymon Szcześniewski reprezentowali naszą szkołę w Eliminacjach do OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KLAS MUNDUROWYCH 2017.

Eliminacje miały na celu wyłonienie  60 zespołów dwuosobowych, które w dniach 5-7 kwietnia 2017 r zmierzą się w finale ogólnopolskiego turnieju.  . Podczas eliminacji zespoły rywalizowały w dwóch konkurencjach tj: test sprawnościowy (tor przeszkód specjalnie przygotowany przez organizatora) oraz test wiedzy (zakres wiedzy ogólnej dotyczący służb mundurowych, historii, geografii i wiedzy o społeczeństwie).
Do Turnieju przystąpił 170 zespołów z całego kraju eliminacje odbywały się we Włocławku oraz w Krakowie. Krzysztof i Mateusz uplasowali się na wysokim V miejscu.

GRATULUJEMY.