Turniej Piłki Siatkowej w ramach „Drzwi Otwartych Szkoły”

26 kwietnia podczas „drzwi otwartych” odbył się min. turniej piłki siatkowej. Do rywalizacji przystąpiły drużyny chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 im Polskich Noblistów, drużyna chłopców ze Szkoły  Podstawowej w Sypniewie oraz drużyny chłopców i dziewcząt z klas pierwszych naszego LO. W konfrontacji dziewcząt bezapelacyjnie wygrała drużyna dziewcząt klas pierwszych LO natomiast turniej chłopców był bardzo ekscytujący i do samego końca nie było pewne kto wygra turniej.

Mecz I.             SP Sypniewo – LO Więcbork (klasy pierwsze) 2:1 (23:25), (25:22), (15:13)

Mecz II.           LO Więcbork (klasy pierwsze) – SP nr1 im. Polskich Noblistów 2:1 (25:12), (21:25), (15:12)

Mecz III. SP Sypniewo – SP nr1 im. Polskich Noblistów 2:1 (25:12), (19:25), (19:17)

Wyniki Końcowe

I miejsce : Szkoła Podstawowa w Sypniewie

II miejsce: Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka

III miejsce Szkoła Podstawowa nr1 im. Polskich Noblistów

Reprezentacja dziewcząt klas pierwszych: Olga Mejgier, Julia Mróz, Kamila Zaborowska, Klaudia Siuda, Agata Ździebło, Alicja Radke , Karolina Kotuniak,

Reprezentacja chłopców klas pierwszych: Paweł Cybulski, Jakub Gonciarz, Jan Bonecki, Robert Bzdok, Szymon Ledworowski, Jakub Nowarkiewicz, Mikołaj Will,

Organizatorem turnieju był UKS „Uczniak” a nagrody i puchary zostały zakupione dzięki dotacji z projektu gminnego „Zaangażowanie młodzieży do uczestnictwa w różnorodnych formach aktywności ruchowej, upowszechnianie nawyków zdrowego trybu życia oraz organizowanie zajęć o charakterze sportowym w celu wszechstronnego rozwoju i podnoszenia sprawności psychofizycznej.”