UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 roku na sali gimnastycznej więcborskiego liceum odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019.

Pani dyrektor Anna Skiba wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

Świadectwa z biało-czerwonym paskiem w tym roku otrzymali: Nataniel Owczarski, Weronika Rembelska, Kamila Zaborowska oraz Kacper Wiese. List gratulacyjny z rąk wicestarosty Powiatu Sępoleńskiego pana Andrzeja Maracha odebrał Nataniel Owczarski, osiągając średnią ocen 5,44.

Anna Kozikowska- uczennica klasy I otrzymała nagrodę za 100-procentową frekwencję w roku szkolnym 2018/2019.

Dyrektor, grono pedagogiczne wraz ze społecznością uczniowską pożegnali po czterech latach współpracy Ks. Tomasza Klafetkę, który już za kilka dni rozpocznie swoją misję na nowej parafii.

Piosenkę “Hej, sokoły” zaśpiewały uczennice Katarzyna Kiedos oraz Karolina Łaznowska.

Zapraszamy do poniższej fotorelacji.