Nasza szkoła, jak co roku, z dumą wzięła udział w miejskich obchodach uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To dla nas niezwykle ważny moment, w którym jako społeczność szkolna możemy oddać hołd historii i tradycji naszego kraju.
Szkołę reprezentowali: dyrektor szkoły Mateusz Łański, Dariusz Ostrowski, Magdalena Turzyńska oraz uczniowie formacji mundurowej.