XIII RAJD KORCZAKA „WŁĄCZ SZACUNEK, WYŁĄCZ HEJT”

Już po raz trzynasty w historii naszego liceum odbył się Rajd Korczaka pod hasłem „Włącz szacunek, wyłącz hejt”.
 
2 czerwca to był dzień pełen emocji, dobrej zabawy i wartościowych doświadczeń. Mieliśmy przyjemność gościć ósmoklasistów wraz z ich opiekunami. Uczestnicy wzięli udział w licznych aktywnościach, które łączyły naukę, współpracę, sportową rywalizację oraz integrację. Nie zabrakło wyzwań, ciekawych zadań i wielu pozytywnych emocji.
 
W wyniku zdrowej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców:
II miejsce zajęła grupa „Oporowcy” ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie.
III miejsce zajęła grupa „Fachowcy” ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie.
 
Serdecznie dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom: klasom 8A i 8B ze Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Więcborku, klasie 8A ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku oraz klasie 8 ze Szkoła Podstawowa w Jastrzębcu
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy i wspólnie spędzonego czasu! 
 
Serdecznie dziękujemy naszym gościom i partnerom, którzy uświetnili wydarzenie oraz przygotowali interesujące atrakcje:
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, organizatorom za zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że tegoroczny Rajd Korczaka pozostanie na długo w pamięci uczestników i będzie inspiracją do budowania świata opartego na wzajemnym szacunku i życzliwości.