XVIII Konkurs Piosenki Angielskiej

zdj.8zdj.7zdj.5zdj.3zdj.6zdj.2zdj.1zdj.4

17 kwietnia 2015 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku odbyła się 18 edycja Konkursu Piosenki Angielskiej. Konkurs organizowany przez LO w Więcborku we współpracy z MGOK cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 28 uczniów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z Tucholi, Chojnic, Inowrocławia, Nakła, Sępólna oraz Więcborka. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z I LO im. Bolesława Krzywoustego z Nakła nad Notecią, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca. Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce – Bartosz Górny

II miejsce – Agata Frąckowiak

III miejsce – Monika Domek

Wyróżnienie zdobyła Zofia Borucka reprezentująca Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle. Gratulujemy zwycięzcom.

Więcborskie Liceum reprezentowali: Michalina Kałaczyńska,  Klaudia Tusznio, Paulina Salzwedel, Krzysztof Golec, Anna Resler, Julianna Jacuńska.

Nagrody i upominki w konkursie ufundowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BEMIX z Więcborka, Burmistrz Więcborka oraz Rada Rodziców Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Więcborku. W imieniu organizatorów oraz uczestników serdecznie dziękujemy!