Licealiści w Warszawie

Młodzież naszej szkoły została zaproszona do udziału w uroczystych obchodach VI rocznicy powstania Nadwiślańskiego Oddziału  Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego. Uroczystość odbyła się 10 września 2010r. w Warszawie w Katedrze Polowej Wojska Polskiego oraz na Placu Krasińskich. Była to przepiękna uroczystość z udziałem wielu znakomitych gości. W obchodach uczestniczył Poczet Sztandarowy z naszego liceum oraz uczniowie, którzy zaprezentowali część artystyczną o tematyce związanej z Powstaniem  Warszawskim.

Występ przygotowali Dominika Kaczmarowska, Anna Gębala, Przemek Danielewski pod opieką Pani Marioli Czapiewskiej. Skład Pocztu Sztandarowego: Kinga Gapińska, Marta Wanderska i Dawid Tesmer. Młodzież miała również okazję do spaceru po urokliwych uliczkach Starówki Warszawskiej oraz zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszystkim uczniom i opiekunowi należą się podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły.