NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI W POLSCE W KONKURSIE MINISTERSTWA KLIMATU I ŚRODOWISKA

Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 1b odnieśli spektakularny sukces na szczeblu krajowym!  Zespół „Korczaki” w składzie:  Karolina Brączyk  Alicja Bzdawka  Amelia Szczepińska  Dorian Kubatzki  Hubert Toczko pracujący pod czujnym okiem opiekuna – pani Justyny Łukaszewskiej, zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie na spot reklamowy o systemie kaucyjnym pt. „ZWROTOMOCNI”, organizowanym przez Ministerstwo […]

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW

IX miejsce w województwie! ​8 czerwca w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Chłopców. Walka była niesamowicie zacięta – na piasku rywalizowało aż 15 drużyn, a turniej był rozgrywany wymagającym systemem brazylijskim (druga przegrana eliminuje z turnieju). ​Naszą szkołę dumnie reprezentował team w składzie: Mateusz Paterek Przemysław Kienast Bartosz Kienast ​Chłopaki pokazali ogromne serce

NASZA SZKOŁA W PROGRAMIE „INNOWACYJNA SZKOŁA GOOGLE”

Wielki krok w przyszłość! Z ogromną dumą ogłaszamy, że nasza szkoła oficjalnie dołączyła do prestiżowego programu Innowacyjna Szkoła Google!  Co to oznacza dla naszych uczniów, nauczycieli i rodziców?Przede wszystkim jeszcze wyższy poziom edukacji i dostęp do nowoczesnych technologii na co dzień! Wkraczamy w świat cyfrowych możliwości, które ułatwią naukę, rozwiną kreatywność i świetnie przygotują naszych uczniów do

KAMIL WYRÓŻNIONY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ADOPTUJ BOHATERA”

Kamil Fifielski, otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-historycznym „Adoptuj Bohatera”, organizowanym przez Fundację dla Młodych! Kamil podjął się niezwykle ważnego dla naszej lokalnej tożsamości tematu – przygotował projekt poświęcony Piotrowi Lindeckiemu, pierwszemu burmistrzowi Więcborka. „Adoptuj Bohatera” to wyjątkowa inicjatywa, która łączy historię Polski z nowoczesnymi formami komunikacji. Zadanie Kamila było nie lada wyzwaniem! Przez trzy miesiące musiał

RADEK WSRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE. FINALISTA OWE!

W dniach 6-7 czerwca br. w Warszawie odbył się finał centralny XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Z radością ogłaszamy, że nasz uczeń, Radek Kabat, znalazł się w gronie najlepszych uczniów w Polsce, uzyskując tytuł FINALISTY! Wymagania konkursowe były niezwykle rygorystyczne – warunkiem sukcesu na poziomie ogólnokrajowym było zdobycie minimum 70% punktów. Wybitne zaangażowanie i wielomiesięczna praca Radka