NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI W POLSCE W KONKURSIE MINISTERSTWA KLIMATU I ŚRODOWISKA
Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 1b odnieśli spektakularny sukces na szczeblu krajowym! Zespół „Korczaki” w składzie: Karolina Brączyk Alicja Bzdawka Amelia Szczepińska Dorian Kubatzki Hubert Toczko pracujący pod czujnym okiem opiekuna – pani Justyny Łukaszewskiej, zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie na spot reklamowy o systemie kaucyjnym pt. „ZWROTOMOCNI”, organizowanym przez Ministerstwo […]





