Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko

Pragniemy zawiadomić o kolejnej edycji Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko. Konkurs ten narodził się na Ukrainie, we Lwowie stąd jego nazwa. Jest fizyczną odmianą popularnego matematycznego Kangura, zasady i reguły są te same. Konkurs rozgrywany jest w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce w pięciu kategoriach:
• Klasy 1-2 gimnazjum
• Klasy 3 gimnazjum
• Klasy I liceum i technikum
• Klasy II liceum i technikum
• Klasy III liceum, klasy III i IV technikum.

Konkurs odbędzie się w szkołach w poniedziałek, 31 marca 2014 r., jak zwykle w godzinach przedpołudniowych. Szkoły mogą zgłosić uczestników najpóźniej do 21 lutego 2014 r. za pomocą formularza na stronie internetowej
www.lwiatko.org

Opłata konkursowa wynosi 7 zł od zgłoszonego uczestnika. Szczegółowe informacje i zadania z poprzednich lat dostępne są na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy Państwa szkołę do udziału
w konkursie.