Warsztaty profilaktyczne “NOE”

Dnia 6 listopada 2018 roku uczniowie klas pierwszych brali udział w warsztatach profilaktycznych „NOE”, przeprowadzone przez specjalistów ds. Uzależnień, Profilaktyki i Edukacji w Łobżenicy. Program prezentowany klasom pierwszym ukazywał, jak żyje rodzina dysfunkcyjna, w jaki sposób można pomóc osobie uzależnionej. Przedstawiona została definicja miłości, wolności i jak powinno się z niej korzystać. Program miał za zadanie obniżyć wśród uczniów zachowania ryzykowne związane z używaniem alkoholu oraz wzmocnienie uczestników do rozsądnych decyzji względem tego środka uzależniającego. Młodzież naszej szkoły wykazywała wysokie zaangażowanie i aktywność podczas warsztatów. Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji!