Integracja klas pierwszych

Przez dwa dni uczniowie klas pierwszych adoptowali się w nowej szkole. Wspólna integracja okazała się strzałem w dziesiątkę. Gra w CrossGolfa stała się znakomitą okazją do pozytywnej rywalizacji, dobrej zabawy i poznania nowej dyscypliny sportu. Pomysłodawcą sportowej integracji był pedagog szkolny Jacek Grabowski oraz psycholog Izabela Łagowska, przy wsparciu wychowawców klas: Magdaleny Kuszewskiej i Mateusza Łańskiego. Dobrym duchem całego przedsięwzięcia była pani dyrektor Anna Skiba. Ogromne podziękowania należą się panu Wacławowi Świerczyńskiemu, który bezinteresownie przeprowadził zajęcia z nietypowej gry. Młodzież wraz z opiekunami podziękowali panu Świerczyńskiemu gromkimi barwami za jego ogromne zaangażowanie i pomoc w propagowaniu sportowego ducha, wśród uczniów więcborskiego liceum. Okazuję się, że młodzież potrafi się znakomicie bawić bez pada czy telefonu komórkowego, wystarczy drewniany kij, kilka dołków i nie ma czasu na nudę.