I miejsce w Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców

8 grudnia 2017 roku w hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Dyrektora ZSP. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Przewodniczący Rady Powiatu – Marek Chart, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury,  Sportu, Turystyki i Promocji – Gabriela Malczewska oraz Dyrektor ZSP – Eugeniusz Szwochert. Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja  wygrała wszystkie mecze i tym samym została zwycięzca turnieju.

Reprezentacja szkoły:

Paweł Cybulski (bramkarz), Robert Bzdok, Szymon Ledworowski, Piotr Zawidzki, Kamil Adamski, Bartosz Powalisz, Bartłomiej Kosmela, Patryk Brończyk, Radosław Patyna i Szymon Szcześniewski, opiekun: Ewa Janicka, Mateusz Tuński.

Klasyfikacja końcowa:

I m-ce LO Więcbork,