TURNIEJ SIATKARSKI CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Tradycyjnie w grudniu zostaliśmy zaproszeni na turniej piłki siatkowej do SP nr1 z okazji nadania szkole imienia Polskich Noblistów. Czwartego grudnia mecze rozegrała drużyna chłopców a dzień później drużyna dziewcząt. Rywalizacja dziewcząt zakończyła się naszą wygraną a najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju została Julia Mróz, natomiast drużyna chłopców uplasowała się na II miejscu, przegrywając w time-breaku z SP Sypniewo.

Szkołę reprezentowały:

Julia Mróz, Olga Mejgier, Alicja Radke, Kamila Zaborowska, Klaudia Siuda, Agata Ździebło, Karolina Kotuniak, Kinga Kaplar, Sara Koniec.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. LO Więcbork
  2. SP 1 Więcbork
  3. UKS Więcbork
  4. SP Sypniewo

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. SP Sypniewo
  2. LO Wiecbork
  3. SP 1 Więcbork
  4. CKZiU Więcbork

Reprezentacja: Kacper Splitt, Jakub Gonciarz, Jakub Nowarkiewicz, Jan Bonecki, Robert Bzdok, Paweł Cybulski, Kamil Knitter, Miłosz Mucha, Piotr Zawidzki.