PROFIL MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

„Bądź sobą, szukaj własnej drogi…” Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku to idealny wybór !

Ósmoklasisto bądź gotowy! Za chwilę wracamy do szkoły. TYLKO NAJLEPSI SĄ Z NAMI! W „KORCZAKU” NA CIEBIE CZEKAMY!

Oferujemy naukę języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego

KLASA O PROFILU MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNYM

Świetna propozycja dla uczniów, którzy zamierzają rozwinąć swoje zainteresowania z zakresu nauk ścisłych poprzez rzetelne i systematyczne pogłębianie wiedzy. Dajemy możliwość uzyskania solidnych podstaw do kontynuowania nauki na uniwersytecie lub politechnice.

Rozszerzenia od klasy pierwszej:

Przedmiot 1: matematyka

Przedmiot 2: informatyka

Przedmiot 3: fizyka lub język angielski

Nabędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do kontynuowania nauki na kierunkach miedzy innymi: mechanika, budownictwo, ekonomia, matematyka, studia informatyczne w kształceniu uniwersyteckim i politechnicznym, mechatronika, elektronika, telekomunikacja, robotyka, fizyka teoretyczna, aeronautyka i kosmonautyka, fizyka jądrowa, fizyka doświadczalna.

Proponujemy warsztaty laboratoryjne, wyjazdy na wyższe uczelnie, udział w konferencjach naukowych, współpracę z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie,

W przypadku mniejszej liczby kandydatów profil matematyczno-informatyczny może zostać połączony z innym

WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA…

• Wsparcie doradcy zawodowego i psychologa w zakresie określenia predyspozycji zawodowych