Święto niepodległości

Obchody Dnia Niepodległości. Tegoroczne obchody 11 listopada rozpoczęliśmy sobotnim przemarszem. Uroczystości szkolne odbyły się 14 listopada – uroczystą akademią. W punkcie oficjalnym prowadzonym przez pana Dariusza Ostrowskiego, uczniowie frakcji mundurowej klas 1, złożyli przysięgę na Sztandar Szkoły. Dokonano również mianowania na wyższe stopnie. W części artystycznej prowadzonej przez Mikołaja Paterka, przygotowanej przez uczniów klas 2 wraz z wychowawcami, wysłuchaliśmy mini wykładu przygotowanego przez uczennicę Ariadnę Kabattek. Następnie każda z klas zaprezentowała pieśń patriotyczną, a uczestnicy akademii chętnie im wtórowali. N zakończenie pedagog Jacek Grabowski zaśpiewał piosenkę ” Miejcie nadzieję” z filmu “Ostatni dzwonek”.