II Bieg Pamięci Karolewo – Więcbork

Dnia 14 września 2013 r. odbył się II Bieg Pamięci, zorganizowany przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Wodnik” w Więcborku, przy wsparciu Szkolnego Klubu Sportowego „Uczniak”, działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Więcborku. Opiekunem “Uczniaka” jest nauczyciel wychowania fizycznego Sławomir Śmieliński – uczestnik biegu.

II Bieg Pamięci rozegrany został na dystansie 10 kilometrów. 90% trasy pokryta jest asfaltem, 10% to drogi o nawierzchni polbrukowej i gruntowej.

Start biegu – Karolewo (kaplica) -> Jastrzębiec -> Śmiłowo -> Więcbork -> ul. Powstańców Wielkopolskich -> ul. Zamkowa -> ul. Potulickich -> Promenada -> ul. Strzelecka -> ul. Sportowa -> Stadion Miejski – meta biegu.

Zwycięzcami II Biegu Pamięci zostali:
wśród kobiet – Kamila Grzonka z Floriana Chojnice,
wśród mężczyzn – Bartosz Wiligalski z KM Truchcik Łubianka.

LO Więcbork:

wśród kobiet: