“Konkurs Wiedzy o Zdrowiu”

Na początku stycznia na terenie naszego powiatu został przeprowadzony „Konkurs Wiedzy o Zdrowiu„ Jako jedyna szkoła z całego powiatu przystąpiliśmy do tych zmagań.  Najpierw odbył się etap szkolny (dnia 4.01.2011), do którego przystąpiło 35 osób z różnych klas. Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Joanna Cieślik z klasy 3 b oraz Krystian Jakubczyk – uczeń klasy 2 a. Etap powiatowy przeprowadzono 15 lutego w naszej szkole.

W skład komisji wchodziła, pani Gabriela Malczewska – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w Sępólnie Krajeńskim, Kamila Jabłońska – Inspektor Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich oraz Irena Miczko – Inspektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego.

Testy dwójki uczniów zostały wysłane do komisji wojewódzkiej w Bydgoszczy.