Na Targach Edukacyjnych w Mroczy

22.marca uczniowie z więcborskiego ogólniaka zaprezentowali ofertę edukacyjną swojej szkoły podczas Targów Edukacyjnych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Mroczy. Uczennice Nikola Olejnik, Lena Błocińska i Emilia Bzdok opowiedziały o możliwościach wyboru rozszerzeń z wybranych przedmiotów od klasy pierwszej, natomiast Zuzia Meina i Faustyna Brączyk podzieliły się swoją pasją do chemii. Klasę wojskową reprezentowali Alan Sokulski oraz Wiktor Stronikowski. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem opiekunów, pani Katarzyny Borowicz-Mieszczak i pani Pauliny Słomy. Stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, dla której ważną informacją jest przywrócenie połączenia autobusowego między Mroczą a Więcborkiem.