Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży

Drodzy Rodzice!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szpital Tucholski rozpoczął prowadzenie:
„Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży”. Jest to lokalny punkt w sieci ośrodków, którego celem jest udzielanie pomocy dzieciom (od lat najmłodszych do ok 20 r.ż.) i ich rodzicom, którzy szukają wsparcia.

Każdy kto zauważa u swojego dziecka niepokojące sygnały w zachowaniu oraz dzieci i młodzież mająca diagnozę medyczną wskazującą na zaburzenia czy choroby psychiczne między innymi takie jak np.:
schizofrenia, depresja, zaburzenia opozycyjno- buntownicze, zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne może:

• bez skierowania,
  • bezpłatnie,
  • szybko.

Skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Ośrodek mieści się w Tucholi w nowopowstałym budynku przy ul. Kościuszki 16.

Rejestracja na wizytę możliwa jest pod nr. tel.: