Spotkanie z absolwentem

17 lutego w naszej szkole gościliśmy absolwenta naszej szkoły Eugeniusza Żurakowskiego. W spotkaniu wzięli udział uczniowie “ogólniaka”, w którym mogli dowiedzieć się o blaskach i cieniach studiowania, życia w stolicy. Wizyta została urozmaicona o ciekawostki ze strony naszego gościa – studenta trzech kierunków: Fizyki Technicznej na Wydziale Technicznym, Inżynierii Środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska oraz Chłodnictwa- Energii Odnawialnej na Politechnice Warszawskiej. Oprócz studiów, absolwent LO uczęszczał na wykłady z technik sprzedaży do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie Eugeniusz prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie chłodnictwa i wykorzystuje w pełni wiedzę zdobytą podczas swojej drogi edukacyjnej.